برای دیدن حضرت عزرائیل علیهم السلام را چگونه میبینیم این مطلب زیبا لطفا به ادامه مطلب بروید و از خواندن این مطلب فوق العاده عالی الله خدای یکتا و بی همتا پروردگار عالمیان 

را شکرکنید که توفیق خواندن این نوع مطالب را به شما ارزانی داد.

چرا که مشخص میشود که خدا شما را هرگز نه فراموش کرده و نه شما را به حال خود وا گذارده ( که این بدترین مصیبتی که میتواند به انسانی برسد بوده و اگر اینچنین شد وای به

حال ان شخص ) معنی این حرفم اینجا مشخص میشود :

که چون این مطالب عمق عظیمی دارند که فکر موجود را به تفکر وا میدارد و دل هر کس را میلرزاند ممکن است این لرزش بقدری باشد که هر خوابی را بیدار و هر مستی را هشیار و غافلی را عاقل کند که ای وای بر من چه کردم با خودم چه ظلمی کردم به خدای خود و به خود و ممکن است انشالله الله تعالی این بیداری از خواب غفلت چنان باشد که زندگی شمارا دگرگون کند که انشالله همینطور است برای همین میگویم خدا شمارا دوست دارد و خواندن این مطالب واقعا توفیقی عظیم میخواهد و خدا نمیخواهد شما تباه شوید پس به این طریق شمارا به خود می اورد که انقدر عمر کردی حالا دیگر بس است توبه کن تا خیر دو عالم را با وسعت رحمتم بر سر شما ببارم و حتی خدا انقدر خوب است که ان گناهکاری که بدترین گناهان را مرتکب شده هم تا لحظه اخر ندا میدهد ای بنی ادم برگرد .

در قران است که حق تعالی میفرماید : ما هیچ قوم و شخصی را بدونه اگاهی و یا فرستادن پیغمبری که انهارا از خطاها و بلایی که این خطاها اورده اند و خیلی زود خواهد رسید عذاب نکرده پس خدا در لحظه اخر هم فرصت میده و میگوید برگرد اینکار دو خوبی دارد یک : انهایی که تفکر میکنند برگردند و توبه کنند دوم : حجت بر همه انها تمام شود و هیچ بهانه ای نتوانند بیاورند و واقعا بهانه ای هم میدانند ندارند و خدا در لحظه اخر هم با مهربانی تصور ناپزیر به انها لبخند و راه راست را نشان میدهد که برگردند این است خدای ما که هنوز به بزرگیش،شک داریم به رحمتش بی توجه ای کردیم امیدوارم از گروه دوم نباشید که بقدری بلا نزدید باشد که برای اتمام حجت این مطالب را با  خواست او میخوانیم .

لطفا مطلب اصلی را مطالعه کنید . نظر فراموش نشود.

پیشگویی دقیق اینده خدا ,ای ,مطالب ,مطلب ,هم ,اخر ,لحظه اخر ,باشد که ,خواندن این ,را به ,این مطالبمنبع

ازدواج موسی

ازادمردبی نیاز(قران ورزق)

زمان اخرت و رخ دادن شش چیز

سخن حضرت علی درباره اخرالزمان

مسجدهادر اخرالزمان

نیروی عجیب چشم وگوش

جعل حدیث و روایات دراخرالزمان به دست فریبکاران و دغلبازان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

بهترین برش لیزر مس تا دیر نشده خرید کن کنکور فردوس خودروهای انگلیسی جملات زیبا ، سخنانی درباره موفقیت الهه فاخته پروزه آسایش گستر _نصب،سرویس و تعمیر یخچال و فریزر در شیراز بهترین متخصص قلب و عروق در تهران