باسلام خدمت شما عزیزان امروز براتون یه سورپرایز دارم که حتما تو این شرایط به دردتون میخوره پس این 

دستور را محکم بگیرید و ازش بهترین استفاده را بیرید و لطفا به دیگران هم این دستور قریب که شاید الان حرفامو درک نکنید که چی میگم ولی وقتی شما خودتدن این دستور بزربزرگ را انجام بدید چنان اتفاقاتی براتون میفته که از عجایبش واقعا به شگفت خواهید امد فقط خواهشی که دارم وضعیت معشتی مردم خیلی بد شده و واقعا مردم گرفتار شدن بیکاری بی پولی مستاجری و هزاران چیز دیگر باعث شد مردم نازنین ایران به این روز بیفتن و هر روز هم بدتر از دیروز فقط دوستان عزیز اینو بگم اون وزیر و مدیر داره میخوره و به ریش ملت میخنده و میاد میگه تحمل کنید ممیدونم سخته ولی درست میشه اما درست نشده هیچ هرروز بدتر و مردم به قعر فقر و فلاکت و سیاهی بیشتر فرو میرن عزیزان از اینا ابی گرم نمیشه پس خودمون به فکر خودمون باشیم .

اونایی که دارن خدایی حواسشون به ندارها و اونایی که گرفتارن باشه که یه زمانی هم شما ممکنه گرفتار بشید و با پول نشه حلش کرد پس مشکل از کار کسی حل کنید تا جایی که باورتون هم نمیشه خدا مشکل خودتونو حل و رفع میکنه دوست عزیزم نداری عیب نداره پول کمک نکن جور دیگه کمک گرفتارا کن اصلامیتونی که گوش کنی ؟؟ بله گوش کنی به مشکل کسی و بهش امید بدی بقدری حال طرفو خوب میکنه که خدا میدونه یا اصلا شما همین دعارو بنویس و کسی که مشکل مالی و روزی داره بهش بده به نیت حلدشدن مشکلاتش این کارم نمیتونی بکنی تو خلوتت که دعا میکتی چهارتا گرفتاری که میشناسی دعا کن دیگه ز این راحت تر واقعا نیست اینکارو حتما انجام بدید حتی اگر برای خودتون دعا نکنید هم چنان زود اون چیزی که میخواهید خدا بهتون میده که واقعا متعجب میشید .

یچیز بگم اونایی که هوش دارن حرفمو راحت میگیرن و ازش بهره وری میکنن و انحامش میدن و به هرجا دوست دارن میرسن : این حرفم بخداعین واقعیته که من به هرکجا رسیدم از دعا کردن به دیگران رسیدم و هرچیزی که خواستم برای خودم دعا نکردم عوضش برای مردم دعا کردم و با کمال شگفتی خدا چیزی که خودم میخواستم بهم میداد .

کاوشگران اسرار ایران باستان دعا ,هم ,مردم ,خدا ,واقعا ,مشکل ,اونایی که ,این دستور ,و به ,گوش کنی ,و بامنبع

ازدواج موسی

ازادمردبی نیاز(قران ورزق)

زمان اخرت و رخ دادن شش چیز

سخن حضرت علی درباره اخرالزمان

مسجدهادر اخرالزمان

نیروی عجیب چشم وگوش

جعل حدیث و روایات دراخرالزمان به دست فریبکاران و دغلبازان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سریال ها/خبرها/ورزشی معتبر ترین مرکز طراحی و اجرای شوتینگ زباله آسیاب طراحی وآموزش سایت دانستنی های طراحی سایت و سئو سایت repairapplaince minecraftMC فروشگاه چهارده معصوم-خطابه غدیر-جشن غدیر امام رضا علیه السلام